Leczenie trądziku - Azelac M

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

4-8 zabiegów

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

długotrwały przy pielęgnacji domowej

CENA

250

ZNIECZULENIE

nie dotyczy

CZAS ZABIEGU

30 min

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

bezpośrednio po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

trądzik pospolity oraz różowaty

cera tłusta i naczyniowa

łuszczyca

rumień skóry

fotostarzenie

przebarwienia skóry

OPIS ZABIEGU

Kwas azelainowy będący głównym składnikiem peelingu chemicznego Azelac M charakteryzuje się właściwościami seboregulacyjnymi, normalizującymi proces keratynizacji, bakteriostatycznymi, hamującymi proliferację reaktywnych form tlenu oraz regulującymi pigmentację skóry. W swoim składzie zawiera: 15% kwas azelainowy, 18% kwas salicylowy, 10% kwas migdałowy.

 

Po zabiegu kwasem azelainowym cera zyskuje zdrowy i piękny wygląd. Zmniejszają się wszystkie niedoskonałości – od rozszerzonych porów po zaskórniki, grudki i trądzik. Kwas azelainowy zmniejsza i reguluje wydzielanie sebum, dzięki czemu skóra staje się matowa. Peeling znacząco wpływa także na redukcję przebarwień i blizn potrądzikowych. W przypadku cery naczyniowej po serii zabiegów znika rumień i zmniejsza się widoczność rozszerzonych naczyń. Aby uzyskać jak najlepsze efekty zaleca się wykonanie serii 4-8 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych. Dodatkowym atutem kwasu azelainowego jest możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok.

 

W klinice Dr Legrand podchodzimy indywidualnie do każdego pacjenta. Potrzeby skór mogą być bardzo różne. Wychodząc im naprzeciw do peelingów medycznych wykorzystujemy najwyższej jakości produkty marki HD, która umożliwia ich łączenie, a tym samym rozwiązanie kilku problemów w czasie jednej wizyty. Pragniesz pozbyć się trądziku różowatego, rumienia czy też przebarwień? A może chcesz przywrócić swojej skórze młody wygląd, blask lub odpowiedni poziom nawilżenia? Teraz to wszystko możliwe jest podczas jednego zabiegu. Wiele problemów, jedno rozwiązanie!

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

świeża opalenizna

leki światłouczulające, przeciwbólowe

choroby wirusowe, opryszczka

kuracja Izotretynoiną

nowotwory

cukrzyca

skłonność do bliznowacenia

wypełniacze

CENNIK
twarz
1 zabieg
300 PLN
3 zabiegi
750 PLN
twarz + szyja
1 zabieg
320 PLN
3 zabiegi
800 PLN
twarz + szyja + dekolt
1 zabieg
350 PLN
3 zabiegi
880 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01