Kluczem do dbania o skórę jest jej dokładne poznanie!

Komputerowa analiza skóry twarzy

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

Zaraz po zabiegu

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

Stałe

CENA

od 100 PLN

ZNIECZULENIE

Niepotrzebne

CZAS ZABIEGU

60 min

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

Zaraz po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

rozpoznanie problemów skóry

poznanie typu cery

indywidualny dobór zabiegów i pielęgnacji

OPIS ZABIEGU

Kluczem do rozwiązania niedoskonałości skóry oraz do dbania o naszą cerę, jest jej dogłębne poznanie. Używając produktów i zabiegów, które nie pasują do naszej cery, możemy sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc! Oczywiście każdy zna sposoby z przykładaniem lusterka do czoła, ale lusterko nie powie nam w jakim stopniu nasza skóra jest nawilżona albo czy posiadamy skłonność do przebarwień. To, i wiele więcej, powie nam innowacyjne urządzenie do analizy skóry oraz specjalista kosmetolog!
Analizator API 100 marki Aram Huvis to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie diagnostyki skóry. Specjalistyczne oprogramowanie w połączeniu z wysokiej jakości aparatem oraz wyspecjalizowanej wiedzy kosmetologa, pozwala na dogłębną analizę stanu naszej skóry. W ciągu 15 minut dowiesz się między innymi: jaki jest typ Twojej cery, jaki jest poziom nawilżenia Twojej skóry, czy posiadasz problemy z rozszerzonymi porami lub stanami zapalnymi, jak bardzo wrażliwa jest Twoja skóra, czy powinnaś martwić się swoimi zmarszczkami a nawet ja dużą skłonność do występowania przebarwień ma Twoja cera.
Jeśli dogłębnie poznamy problem, będziemy mogli go efektywnie i skutecznie rozwiązać. Wyniki analizy są wysyłane na Twojego maila chwilę po zakończeniu zabiegu, razem z sugerowanymi zabiegami i sposobem pielęgnacji, dopasowanymi dokładnie do problemów Twojej cery. Benjamin Franklin zwykł rzec, że „Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski”. Tak w polityce, biznesie jak i w czymś tak prostym i codziennym jak dbanie o nasz wygląd i zdrowie.

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

Nie

UNIKANIE SAUNY

Nie

STOSOWANIE KREMÓW

Nie

UNIKANIE BASENU

Nie

BRAK FITNESU

Nie

NATŁUSZCZANIE

Nie
PRZECIWWSKAZANIA

brak

CENNIK
zabieg
1 zabieg
100 PLN
Analiza przed zabiegami
0 PLN
plan pielęgnacji
1 zabieg
+ 50 PLN
Analiza przed zabiegami
0 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01